Proiectul 2013 la final

Vlad Alexandru Faur, 10 ani, 1022.9 km parcurși 201328.048m cățărare.

Ture: Hartă GPS de Mountain Bike în Muntele Trascău

Crt.Descriere turăTrack GPSIES.com
Track Bikemap.netDistanta (km)Urcare (m)ClimbByBike
1RevelatiaRevelatiaRevelatia22.0179365.41
2ReteveiulReteveiulReteveiul24.6394276.68
3Tura CalmuluiTura CalmuluiTura Calmului17.6437133.86
4BikeAventuriaBikeAventuriaBikeAventuria50.62117588.36
5Piatra GrohotișuluiPiatra GrohotisuluiPiatra Grohotisului23.9493276.33
6IntrospecțiaIntrospectiaIntrospectia21.7683871.93
7Cercul InteriorCercul InteriorCercul Interior19.1570459.71
8IndispensabilaIndispensabilaIndispensabila17.8265759.10
9Soluţia ImoralăSolutia ImoralaSolutia Imorala10.7843547.28
10Tura CuretuluiTura CuretuluiTura Curetului29.70100779.15
11Tura HulmurilorTura HulmurilorTura Hulmurilor31.11115591.29
12Tura Drogului
Tura DroguluiTura Drogului30.31100278.35
13Astenica
AstenicaAstenica13.6659759.65
14Piatra Muncelului
Piatra MunceluluiPiatra Muncelului32.55117891.30
15Vertebra Centrală
Vertebra CentralăVertebra Centrală38.3883465.19
16Capacul Bucerzii
Capacul BucerziiCapacul Bucerzii16.1259955.59
17Capacul Dâmbăului
Capacul DâmbăuluiCapacul Dâmbăului43.2579266.17
18Capacul Râmețului
Capacul RâmețuluiCapacul Râmețului36.571574113.90
19Șaua Metebeului
Șaua MetebeuluiȘaua Metebeului42.68100175.55
20Ocolul Trascaului de Sud
Ocolul Trascaului de Sud
Ocolul Trascaului de Sud
106.52143161.23
21Dealu Armeanului
Dealu ArmeanuluiDealu Armeanului34.1066955.05
22Capacul Podenilor
Capacul PodenilorCapacul Podenilor49.2171153.19
23Gruiu Lupului
Gruiu LupuluiGruiu Lupului39.5696660.12
24Capacul VidolmuluiCapacul Vidolmului
Capacul Vidolmului
30.2972548.84
25Trapezul IzvoarelorTrapezul IzvoarelorTrapezul Izvoarelor20.3974354.21
26Combinata AplinăCombinata AlpinăCombinata Alpină26.7184155.9
27Cercul RachișuluiCercul RachișuluiCercul Rachișului20.7639228.15
20Capacul SeculuiCapacul SeculuiCapacul Secului20.6878936.97
29Dosul SeculuiDosul SeculuiDosul Secului20.5385445.91
30Capacul OcolișuluiCapacul OcolișuluiCapacul Ocolișului20.6138531.87
31Capacul IeriiCapacul IeriiCapacul Ierii26.1936734.93
32Capacul BedeleuluiCapacul BedeleuluiCapacul Bedeleului36.79121861.88
33Capacul TurdenilorCapacul TurdenilorCapacul Turdenilor47.9065952.53
34Aiudeanca
AiudeancaAiudeanca30.9483554.53
35Narcise Muntele Cetii
Narcise Muntele CetiiNarcise Muntele Cetii40.1496663.62

 

2 Comments

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *